Parça eşya taşımacılığı denildiği zaman akla direkt olarak nakliyat firmaları geliyor olsa da artık evden eve nakliyat şirketlerinin de gelmesini müşterilerimizden talep etmekteyiz. Çünkü parça eşya taşıma süreçlerini hem şehir içi, hem de şehirlerarası olarak yapmaktayız.

parça eşya taşımacılığı

Acarkent Parça Eşya Taşımacılığı

Acarkent parça eşya taşımacılığı olarak parça eşyanın durumu ne olursa olsun uygun şekilde ambalajlama işlemi yapılarak belirttiğiniz noktadan alınarak istenilen noktaya taşınması tarafımızca yapılır. Gerekli sigorta işlemleri dâhilinde anlaşıldığı gibi sözleşme yapılır ve eşyanın taşınma süreci başlatılır.

Eşyanızın cinsi, türü, modeli ne olursa olsun aynı hassasiyetle taşımasını yapıyoruz. Kapalı kasa araçlarımızla eşyanızın nakil sürecinde sarsılmaması için gerekli düzeni kasa içerisinde sağlıyoruz. Eğer sizin de parça eşyanız varsa ve şehir içi ya da şehir dışı nakil süreci varsa bizimle iletişime geçmeyi ihmal etmeyin. Hizmetlerimiz Bunlara Sınırlı Değil!

Başlıca verdiğimiz hizmetleri sıralamayı ihmal etmiyoruz.

Parsiyel Taşıma

Sizde bu hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız ‘’iletişim ‘’ menüsünden numaralarımıza ulaşabilirsiniz. WhatsApp numaralarımıza eşyalarınızın resimlerini çekerek göndermeniz akabinde kısaca nereden nereye taşınacağını, kaçıncı kattan alınacağını ve kaçıncı kata çıkarılacağını bizlere mesajla iletmeniz durumunda sizlere anında dönüş sağlanacaktır. Üstelik 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.